• 04432774129
  • ارومیه، خیابان ولیعصر، روبروی غذاخوری اسلامی، درمانگاه پردیس
  • شنبه تا پنج‌شنبه: ساعت 16 الی 20

من ریحانه بنی‌هاشمی
روان‌شناس هستم

متخصص پیشگیری، سم زدایی و ترک اعتیاد، با 15 سال سابقه کار تخصصی در ارومیه در زمینه مشاوره خانواده و درمان اختلالات همزمان

من ریحانه بنی‌هاشمی
روان‌شناس هستم

متخصص پیشگیری، سم زدایی و ترک اعتیاد، با 15 سال سابقه کار تخصصی در ارومیه در زمینه مشاوره خانواده و درمان اختلالات همزمان

زمینه‌های تخصصی و تجربیات

مشاوره روان‌شناسی 80%
مشاوره خانواده 90%
سم‌زدایی مواد مخدر 80%
مشاوره و درمان اعتیاد 100%
مشاوره بعد از درمان اعتیاد 100%

از سال 1388 در ارومیه با مددکاری شروع به کار کردم. از همان ابتدا، تلاش می‌کردم با بیمارانی که به کلینیک مراجعه می‌کردند ارتباط سازنده برقرار کنم و علت مسائل‌شان را ریشه‌یابی کنم؛‌ بلافاصله پس از گرفتن شرح‌حال بیمار، اطلاعاتم را در مورد راه‌حل‌های ممکن کامل می‌کردم و با همکاری روان‌شناسان کلینیک، شروع به رفع مشکل می‌کردم.

با گذشت سه سال و به خاطر موفقیت‌هایی که در مشاوره با مراجعه‌کنندگان داشتم، به‌عنوان روان‌شناس کلینیک معرفی شدم. بهترین روز کار من اینجا رقم خورد؛‌ از آن روز حس کردم یک روان‌شناس هستم و تا امروز حتی لحظه‌ای از این کار احساس خستگی نکرده‌ام.

هیچ‌وقت حس نکردم اطلاعات کافی دارم. همیشه به دنبال تحقیق و یاد گرفتن هستم. به همین خاطر سعی می‌کنم تا جای ممکن در کارگاه‌های آموزشی مرتبط با زمینه‌های کاری خودم شرکت کنم. در حال حاضر دو کلینیک تخصصی ترک اعتیاد در ارومیه دارم که با همکاری پزشکان، مددکاران و کادر پرستاری مجرب اداره می‌شوند.

مجموعه آموزش‌های صوتی و ویدئویی

متأسفانه این روزها، مشاوره روان‌شناسی و ترک اعتیاد تبدیل به دکان کاسبی برای عده‌ای شده‌ است که بدون داشتن دانش کافی، و با فریبکاری و استفاده از تکنیک‌های زرد روان‌شناسی و جملات انگیزشیِ پوچ، صرفاً به دنبال خالی کردن جیب مردم هستند. با دیدن این مسئله، و با پشتوانه سال‌ها تجربه در کار روان‌درمانی و مشاوره، به فکر ایجاد پکیج‌های تخصصی ویدئویی افتادم که در عمل برای بیماران در هر نقطه‌ای از کشور -و نه فقط ارومیه- مفید واقع شود.

برخی از

گواهینامه‌ها و دوره‌های آموزشی

درمانگاه پردیس

ارومیه، خیابان ولیعصر، روبروی غذاخوری اسلامی
شنبه تا پنج‌شنبه، از ساعت 9 الی 13

درمانگاه سالم

ارومیه، شهرک فرهنگیان، خ اول شمالی، مجتمع طبیب، طبقه ۳
شنبه تا پنج‌شنبه، از ساعت 16 الی 20
تماس با واتساپ